Branże / przeznaczenie

Nurkowanie komercyjne

Narzędzia Nemo Power Toolsdla nurków komercyjnych

Niezależnie od tego, czy budujesz mosty, naprawiasz doki, czyścisz śruby napędowe statku, czy instalujesz windę, – praca nurka zawodowego jest trudna. Narzędzia do pracy pod wodą Nemo Power Tools zdecydowania ją ułatwiają.

Skorzystaj z pierwszych na świecie akumulatorowych narzedzi do pracy pod wodą, aby zaoszczędzić czas i pieniądze!

Nasze innowacyjne narzędzia są lekkie, poręczne i wykorzystują jedne z najbardziej innowacyjnych technologii na świecie, aby pomóc Ci lepiej wykonywać trudne zadania.

Nasz podwodny akumulatorowy klucz udarowy i zakrętarka udarowa sprawią, że będziesz się zastanawiać, dlaczego pracowałeś przez te wszystkie lata narzędziami pneumatycznymi.
Odkręcanie tysięcy zardzewiałych śrub staje się dziś dziecinnie proste, gdy używasz wytrzymałych narzędzi Nemo Power Tools.

Wodoszczelna szlifierka kątowa o mocy 2,0 KM (1500 W) skróci Twoje zadania szlifowania i cięcia o połowę, a nasze wkrętarko-wiertarki pomagają już dziś tysiącom nurków komercyjnych na całym świecie w szybszym wykonywaniu zadań.

Baseny i Spa

Wkrętarka Nemo Pool & Spa

Poświęć mniej czasu na instalowanie świateł i głównych odpływów, a więcej na relaks w basenie.
Nemo Power Tools – pierwsze na świecie akumulatorowych elektronarzędzia do pracy pod wodą – sprzedawane są ekipom technicznym w branży basenowej i spa od 2013 roku.

Nasze innowacyjne wodoszczelne wiertarki są używane przez tysiące profesjonalistów basenowych na całym świecie.
Dzięki tym narzędziom nie ma potrzeby osuszania basenu lub spa, w którym pracujesz, aby wkręcać śruby czy wiercić otwory.
Innowacyjne narzędzia Nemo są lekkie, poręczne i wykorzystują jedne z najbardziej zaawansowanych technologii na świecie, aby pomóc Ci lepiej wykonywać trudne zadania.

Nasze wkrętarko-wiertarki otrzymały tytuł jednych z 50 najlepszych produktów magazynu Pool & Spa News i wygrało w kategorii „Nurkowanie i prace podwodne” podczas targów Seawork International 2015.
Na co więc czekasz? Sprawdź ofertę naszych produktów i zdecyduj, którego z nich będziesz używać tego lata.

Farmacja i strefy czyste

Nemo Power Tools z dumą ogłasza opracowanie całkowicie szczelnej i łatwej do sterylizacji wkrętarko-wiertarki dla profesjonalistów pracujących w strefach czystych.
Zwykłe elektronarzędzia zawierają otwory wentylacyjne, które umożliwiają przepływ powietrza przez wewnętrzne elementy narzędzia w celu schłodzenia maszyny.
Nemo Power Tools opracowało technologię, która pozwala nam całkowicie uszczelnić nasze narzędzia.
Wkrętarka do pomieszczeń czystych jest w 100% szczelna, co oznacza brak wydostawania się powietrza z wnętrza urządzenia i pozwala na stosowanie go w pomieszczeniach czystych.

Korzystanie z narzędzia dostosowanego do wrażliwych środowisk przekłada się na bardziej wydajną pracę w laboratoriach medycznych, zaawansowaną produkcję elektroniki itp.
Naprawy mogą odbywać się bez pogarszania jakości powietrza w pomieszczeniu lub konieczności zmiany jego statusu pomieszczenia czystego.
Wkrętarka wykonane jest z aluminium, a jego powierzchnia jest specjalnie obrabiana, co pozwala na sterylizowację, mycie i czyszczenie wodą, alkoholem, różnymi rozpuszczalnikami i standardowymi roztworami do sterylizacji.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę produktu lub skontaktuj się z nami.

Budowa i hydraulika

Gama produktów Nemo Power Tools to właściwy wybór również dla profesjonalistów pracujących w miejscach, gdzie wymagane jest stosowanie trwałych i wytrzymałych narzędzi.
Deszcz, błoto i przeciekające rury wodociągowe to idealne miejsce pracy dla wodoodpornych narzędzi Nemo.
Praca w ściekach, wodociągach i na placach budowy jest trudna.
Zdobądź najnowszą, najbardziej innowacyjną na świecie technologię stosowaną w elektronarzędziach i ułatw sobie pracę.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami.

Służby specjalne i mundurowe

Twarde, niezawodne i gotowe do natychmiastowego działania – elektronarzędzia Nemo są jak ludzie, którzy ich używają.

Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem służby wojskowej, czy specjalistą ds. bezpieczeństwa publicznego – Nemo Power Tools ma innowacyjne narzędzia, których potrzebujesz w swojej pracy.

Operacje taktyczne wymagają stosowania narzędzi, które przewyższają możliwości narzędzia akumulatorowe do prac w warunkach suchych. Trwała i łatwa w obsłudze linia produktów do pracy pod wodą – od wkrętarko-wiertarek, poprzez narzędzia udarowe, po pierwszą na świecie akumulatorową szlifierkę kątową.

Narzędzia Nemo Power Tools, używane są obecnie przez służby wojskowe w ponad 10 krajach na całym świecie. Służą w zespołach budownictwa podwodnego, personelach obsługi lotniskowców i jednostkach operacji specjalnych.
Nurkowie ratownictwa i strażacy mają już teraz dostęp do urządzeń akumulatorowych niezbędnych w ich codziennej pracy.

Łodzie i jachty

Elektronarzędzia Nemo są lekkie, poręczne i wykorzystują jedne z najbardziej innowacyjnych technologii na świecie.
Nasza linia pierwszych na świecie narzędzi akumulatorowych do pracy pod wodą pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze podczas trudnych morskich prac i napraw konserwacyjnych.

Skorzystaj z wkrętarko-wiertarki BY 18-5 Boat & Yacht lub DD 18-50 Divers Drill wraz ze szczotką do czyszczenia śrub napędowych, kadłubów łodzi lub linii wodnych!

Jezeli chcesz, aby czyszczenie łodzi było łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, możesz wykorzystać naszą nową, rewolucyjną szorowarkę HC 22-50 do czyszczenia kadłubów.
Szybko i łatwo usuwaj osady morskie i twarde plamy rdzy z dna łodzi i innych podwodnych powierzchni!