Regulamin sklepu

Sklep dokonuje sprzedaży wyłącznie dla podmiotów gospodarczych drogą elektroniczną, zgodnie z otrzymanymi poprzez system elektroniczny zamówieniami.

Kupujący wraz z towarem otrzymuje zawsze fakturę VAT, zgodnie z danymi zawartymi w zamówieniu.

W celu wyjaśnienia szczegółów przedstawionej w sklepie oferty jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu kontaktowego (+48) 694 006 055 lub adresem mailowym sklep@nemo-powertools.eu

Zamówienia

Sklep nie realizuje zamówień o wartości towaru poniżej 200 zł netto.

Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje automatycznie wysyłany przez sklep list elektroniczny z treścią zamówienia.

W przypadku opóźnienia lub niemożności doręczenia przesyłki z winy Zamawiającego lub w przypadku odmowy odbioru przesyłki, Zamawiający zostanie obciążony dodatkowymi kosztami (koszty magazynowania przez kuriera, koszty manipulacyjne zgodne z cennikiem transportu).

Sklep może anulować i nie podjąć się realizacji zamówienia bez podania przyczyn.

Ceny

Ceny podane w sklepie nie zawierają kosztów dostawy.

Cennik sklepu internetowego nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Złożenie zamówienia nie jest równoważne z zawarciem umowy. Klient akceptuje warunki w momencie potwierdzenia zamówienia.

Wszystkie ceny prezentowane w sklepie są cenami netto i bazują na sztywnych cenach podanych w EUR. Za przeliczenie cen na PLN odpowiada zautomatyzowany system przeliczania walut zgodnie z aktualnym kursem. Ceny w sklepie mogą się zatem zmieniać w zależności od zmian kursu EUR/PLN. Podczas składania zamówienia do cen zostaną doliczone koszty przesyłki oraz podatek VAT w wysokości 23%.

Sposoby dostawy

Kupujący ponosi koszt dostawy według cennika transportu. Towar będzie wysłany w ciągu terminu wskazanego przy konkretnym produkcie. Termin wysyłki liczony jest od daty potwierdzenia przystąpienia do realizacji zamówienia przez sklep. Termin ten z przyczyn niezależnych od sklepu np. z powodu wyczerpania zapasów, nie odebrania przesyłek przez przewoźnika, może się wydłużyć.

W przypadku płatności przelewem termin realizacji zamówienia liczony od dnia zaksięgowania wpłaty na konto bankowe sklepu.

Kurier dostarcza przesyłki w ciągu 2 dni roboczych od daty wysłania, w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w typowych godzinach pracy 8-17. W trakcie odbioru przesyłki kupujący ma prawo po podpisaniu listu przewozowego w obecności kuriera sprawdzić stan i zawartość przesyłki.

Należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie uszkodzenia opakowania, taśm zabezpieczających, itp..

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy w obecności spedytora spisać protokół szkody. Należy opisać w nim wszelkie uszkodzenia opakowania i zawartości. Należy także natychmiast zawiadomić sklep.

Warunki dostawy

Dostawy realizowane są wyłącznie przez firmę kurierską UPS.
Każda przesyłka jest ubezpieczona na wartość dostarczanego towaru.
Okres dostawy może się wydłużyć z przyczyn niezależnych od sprzedawcy.
Nie wysyłamy towaru za pobraniem

Sposób płatności

Sklep oferuje następujące sposoby płatności:

a) Przelewem: na wskazany w zamówieniu rachunek bankowy sklepu.
b) Szybka płatność poprzez Przelewy 24
c) Szybka płatność poprzez PayPal

Gwarancja

Na towar zakupiony w naszym sklepie Kupujący otrzymuje gwarancję producenta. Okres gwarancji wynosi 12 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje elementów szybko zużywających się, takich jak szczotki, tarcze, wiertła,, akumulatory, itp.

Zwrot towaru

Podmiotom gospodarczym zgodnie z prawem nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

Sklep nie przyjmuje również zwrotów używanego towaru.

Sklep nie przyjmuje zwrot towaru zakupionego do celów związanych z działalnością gospodarczą.

W szczególnych przypadkach zwrot towaru możliwy jest wyłącznie po akceptacji sklepu.

Zwracany towar musi być kompletny, z fabrycznym wyposażeniem i opakowaniem, koszty przesyłki nie są zwracane, tylko cena towaru pomniejszona o opłatę manipulacyjną w wysokości 20% wartości netto zakupionego i zwracanego towaru.

Opisy towarów, zdjęcia, ceny, pomyłki

Sklep może odmówić sprzedaży towaru, jeśli opis towaru, informacja o dostępności towaru, cena lub stawki podatku VAT zawierają błędy.

Zdjęcia produktów nie są elementem opisu technicznego i nie mogą być podstawą do reklamacji z tytułu niezgodności parametrów technicznych.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane opisy techniczne były zgodne z rzeczywistymi, ale np. ze względu na zmiany parametrów dokonywane przez producenta mogą się pojawić rozbieżności za które sklep nie bierze odpowiedzialności. Należy sprawdzać parametry techniczne na stronach internetowych producenta lub skontaktować się ze sklepem w celu uzyskania informacji.